Detské torty

Torty pre deti pripraví naša cukráreň k narodeninám, sviatku, na krstiny i iné príležitosti. Zobrazené modely môžete objednať v rovnakom prevedení ako z našej fotogalérie alebo Vám ich vieme prispôsobiť podľa Vašich predstáv.

Objednávka

Objednávky na príležitostné torty berieme OSOBNE minimálne 4 pracovné dni vopred na našej predajni so zálohou. Tortu na sobotu a nedeľu je potrebné objednať najneskôr do utorka do 17,00 hodiny. Odporúčame objednať tortu čo najskôr, aby sme Vám nemuseli odmietnuť objednávku z dôvodu plných kapacít. Torty mimo nášho katalógu objednávajte osobne minimálne 2 týždne vopred.

Detské torty je možné vyrobiť s plnkami:

  • vanilková ovocná - ľahký pudingový krém s ovocím 
    (ananás, banán, broskyňa, jahoda, malina a ich kombinácie)
  • čokoládová ovocná- ľahký kakaový krém s ovocím 
    (banán, višňa, malina, jahoda, broskyňa a ich kombinácie)
  • čokoládová, orechová, sacher, kokosová, punčová, dobošová

Torty pre deti

Detské torty na krst, narodeniny či jené príležitosti pečieme podla vlastných receptúr a podľa najnovších moderných trendov. Tieto torty pre deti slúžia väčšinou ako exkluzívne darčeky pre výnimočné príležitosti. 

Veľmi obľúbené sú torty zvieratiek, či už sa jedná o medvedíkov, ježkov, psíkov a mačičky, či ďalšie. Zvierací motív je univerzálnym motívom ako pre chlapcov, tak aj pre dievčatá. Pokiaľ chcete potešiť chlapca, tak určite nič nepokazíte tortou v tvare autíčka, alebo poriadneho bagra, či iného stroja. Najžiadanejšie torty pre chlapcov sú motívy filmové, športové, vojenské, moderné alebo hudobné. V súčastnosti sú tiež veľmi obľúbené detské torty s postavami z animovaných filmov.

Detské torty na oslavy majú vždy jedno spoločné - sú veselé, plné rozprávkových postavičiek alebo zvieratiek, a veľmi farebné. Vytvoríme vám detskú tortu na želanie, ktorá urobí radosť.

Medzi najpopulárnejšie detské torty patrí: detská torta Barbie, torta Minnie, tortu Hello Kitty, alebo obľúbené zvieratko.

Narodeninové torty pre deti Bratislava - pripravujeme torty k prvým narodeninám, slávnostné torty na krstiny alebo na iné významné detské udalosti. V našej ponuke nájdete zdravé torty, bezlepkové torty. Naše detské torty sa vyznačujú originálnym vkusným dizajnom a sú pripravované výhradne z najkvalitnejších surovín.

Torty k narodeniu dieťaťa a na krstiny

Veľmi populárne torty sú k narodeniu dieťaťa a torty na krstiny. Tvoríme marcipánovej torty zdobené krásnymi motívmi. Obľúbené sú jednoposchodové a dvojposchodové torty k narodeniu, avšak pečieme tiež viacposchodové. Torty na krstiny zdobíme originálnymi motívmi. Najobľúbenejšie sú torty marcipánové s moderným lahodným krémom a čerstvým ovocím. Z jedlej marcipánovej hmoty píšeme dátum narodenia alebo krstín, meno, prípadne miesto alebo iný text na vaše želanie.

Originálna narodeninová torta

Torty na narodeniny rada pripraví naša cukráreň ako celkom originálne pre konkrétneho oslávenca. Prekvapte svojho malého oslávenca tortou, ktorá bude na mieru upečená len pre neho. Fantázii sa medze nekladú.

Mnohé deti si svoje narodeniny, sviatky, či iné príležitosti nedokážu predstaviť bez poriadnej torty. Torty pre deti nie sú typické narodeninové torty, preto majú vlastnú kategóriu, kde nájdete torty určené špeciálne pre deti.

Perfektný vzhľad a chuť našich detských tort

Pri tvorbe detských tort sa sústredíme nielen na perfektný vzhľad, ale aj na skvelú chuť. V našich tortách nájdete, len tradičné prísady ako je maslo, vajíčka z voľného chovu, kakao, orechy a pod. Na detské torty radi vytvoríme nápis alebo zdobenie z pravého marcipánu. V prípade, že by ste si nevybrali z nášho sortimentu detských toriet, vypočujeme váš nápad na nový vzhľad torty a podľa vášho návrhu ho zhotovíme.

Torta Mimoni

Torta Mimoni

Torta v tvare obľúbenej kreslenej postavičky Mimoni. Tortu je možné vyrobiť v rôznych veľkostiach a prispôsobiť sa tak vašim požiadavkám. Náplň podľa priania zákazníka, zoznam plniek nájdete nad fotogalériou. Nápis a číslica na tortu je tiež samozrejmosťou.

Má Vaše dieťa meniny, narodeniny, krst alebo ho chcete odmeniť za dobré vysvedčenie?
Urobte mu radosť kúpou detskej torty inšpirovanej jeho obľúbeným zvieratkom alebo rozprávkovou postavou.  Narodeninové torty pre deti Vám vieme vyhotoviť v rôznych farbách a veľkostiach. V našej cukrárni si môžete vybrať detské figúrky podľa predstáv Vašich detí.